Sme tu pre vás

Riešenia existujú, aj keď vám druhí budú hovoriť, ako sa čo nedá. Radi vám pomôžeme s reklamou, biznis poradenstvom aj tvorbou obsahu.
Sme Content strategy -  reklamná agentúra v srdci Slovenska. Pracujeme v rýchlej dostupnosti do Banskej Bystrice, Nitry, Trnavy aj Bratislavy. 

Reklamné predmety

Zabezpečíme pre vás kompletný servis na mieru - reklamné a darčekové predmety s logom, nálepky, komplimentky, kartičky, vignetky, vianočné pohľadnice, vianočné balíčky s brandingom.
Reklamné predmety

Grafické vizuály 

Dizajn manuál značky, bannery, obrázky, videá, prezentácie, newsletter, online reklamy, infografiky, reklamné tabule atď. 

Časopisy, brožúry, letáky, produktové listy

Grafické spracovanie, kreatíva, copywriting, tlač, distribúcia podľa individuálnych požiadaviek klienta.
Časopisy letáky

Firemné eventy na kľúč

Spolupráca pri organizácií firemných podujatí - pódium, zastrešenie, stoličky, stolíky, ozvučenie, obrazovky, osvetlenie, catering, foto, video, pozvánky, letáky, reklamné predmety, program 

Pracovné oblečenie s logom, polep auta, označenie kancelárií

Grafické spracovanie, kreatíva, copywriting, tlač, distribúcia podľa individuálnych požiadaviek klienta.
corporate identity

Hudobná produkcia s karaoke

Hudobný program na firemné podujatie alebo párty pre vašich klientov so živým spevom aj karaoke. Bohatý repertoár pesničiek, v ktorom si každý nájde svoj obľúbený song. Zábava až do rána zaručená.

Naštartujte vaše podnikanie

Základom úspechu je kvalitná marketingová stratégia. Pomôžeme vám vybudovať vašu značku cez dobre premyslené, trefne cielené a obsahovo zmysluplné marketingové aktivity.

Kontaktujte nás 

Chcete viac informácií alebo rýchly odhad ceny? Neváhajte a zavolajte nám alebo napíšte email na Content strategy, s.r.o.

Župkov 269, 966 71 Župkov

+421944483507

info@contentstrategy.sk

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00 hod.